Elementarz - Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu GREG

EAN:

9788375173741

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

290x205 mm

Strony:

160

Kod dostawcy:

ELCM

Cena sugerowana brutto:

18.90zł

Stawka vat:

5%

Elementarz - ćwiczenia w czytaniu i pisaniu to absolutna nowość na rynku wydawniczym. To elementarz do nauki czytania metodą sylabową i zeszyt ćwiczeń w jednym!
Książka podzielona jest na dwie części. W pierwszej zaprezentowane są literki, pokazany jest sposób ich zapisywania, jak łączą się z innymi literkami, tworząc sylaby, słowa i zdania. Mnóstwo zadań i ćwiczeń sprawia, że dzieci błyskawicznie przyswajają nowe wiadomości. W książce znajduje się dużo łamigłówek i zabaw, dzięki którym mali uczniowie mogą oderwać się i odpocząć podczas nauki. Są więc rebusy, labirynty, krzyżówki.
Druga część ćwiczeń zawiera czytanki do czytania metodą sylabową oraz wiersze dla dzieci wraz z zadaniami do nich. Dzięki nim dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem oraz ćwiczą pisanie. Łamigłówki zapewnią mnóstwo wspaniałej zabawy, a piękne, kolorowe ilustracje uprzyjemnią pracę z książką.
Elementarz - ćwiczenia w czytaniu i pisaniu to recepta na to, by każde dziecko nauczyło się pięknie pisać i płynnie czytać.
Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018