Targi Ateneum
Helion
Rynek Zabawek
 
AKTUALNOŚCI
01-06-2020
Szanowni Klienci, informujemy, że zmianie uległ cennik na pozycje Wydawnictwa Longman. Aktualne ceny dostępne są na platformie B2B Ateneum....
01-06-2020
Szanowni Klienci, informujemy, że zmianie uległy warunki handlowe na produkty producenta Mattel oraz Hasbro. W celu sprawdzenia rabatów prosimy o...
 
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

RODO
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
ul. Półłanki 12C, 30-740 Kraków


tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400

email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 

ZOBACZ, CO U NAS SŁYCHAĆ

PORADNIK NR 28 - NAJGORĘTSZE TRENDY NA 2019 ROK
PORADNIK NR 28 - NAJGORĘTSZE TRENDY NA 2019 ROK
Najgorętsze trendy na 2019 rok

Targi „Spielwarenmesse®” w Norymberdze już za nami! Największe i najważniejsze targi zabawkowe to doskonały wyznacznik trendów, które będą obowiązywać w danym roku w Polsce i na świecie. Na tragach nie zabrakło przedstawicieli Ateneum i Świata Zabawek. Wspólnie przygotowaliśmy krótkie podsumowanie, jakie najciekawsze i najgorętsze trendy będą obowiązywać w 2019 roku, a tym samym o produkty z jakich kategorii warto uzupełnić półkę księgarską i sklepową.

Trendy 2019

Ready, Steady, Play!

Balansowanie, wspinanie i skakanie – czy nie robią tego wszystkie dzieci? Niestety najmłodsi stają się coraz mniej aktywni. Telefony komórkowe, telewizja i zabawa w sieci od dawna królują, rzucając na dzieci urok. Windy i schody również ułatwiają nam życie i nie pokonujemy nawet krótkich dystansów. Chcemy promować zdrowie fizyczne dzieci, a rodzice postrzegają zabawki łączące ćwiczenia z zabawą jako najlepszy sposób na zachęcenie najmłodszych do aktywności. Zajęcia sportowe poprawiają także świadomość ciała, poczucie równowagi i czas reakcji. Ten trend promuje aktywność, stałe działanie, ruch.

Przykładowe produkty z kategorii Ready, Steady, Play!

Ready, Steady, Play


The WOW Effect

Niespodzianka! Ekscytacja, zabawa i radość. Dzieci chcą odkrywać i być zaskakiwane. Zabawki z ukrytą niespodzianką, którą można odkryć podczas zabawy albo rozpakowując produkt. Niezależnie od tego, czy jest to woda, ciepło, sztuczki techniczne czy wyrafinowana mechanika – zabawka zostaje nagle przekształcona w coś wyjątkowego i zadziwiającego.

Przykładowe produkty z kategorii The WOW Effect

The WOW Effect


Toys 4 Kidults

Zabawki nie są już domeną wyłącznie dzieci. Dorośli również lubią się bawić i czasami chcą uciec od rzeczywistości. Oprócz zabawek są to różnego typu przedmioty z obszaru sztuki i designu, zwłaszcza w klimacie retro, czy wszelkie kolekcje. Za przykład mogą tu posłużyć chociażby kolejki.

Przykładowe produkty z kategorii Toys 4 Kidults

Toys for kidults


Świat Zabawek


Źródło fotografii: Spielwarenmesse

copyright Ateneum 2008-2020