Rynek Zabawek
 
AKTUALNOŚCI
16-09-2020
Szanowni Klienci, informujemy, iż wydłużony został termin zwrotów posezonowych 2020. Dla wszystkich wydawnictw z wyłączeniem Hachette Podręczniki oraz Longman PEARSON nieprzekraczalny...
16-09-2020
Szanowni Klienci, informujemy, iż aktualnie gwarantowany termin realizacji zamówień wynosi do 48h. Zalecamy jak najwcześniejsze zaplanowanie zamówień w celu ich szybkiego...
 
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

RODO
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
ul. Półłanki 12C, 30-740 Kraków


tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400

email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 

ZOBACZ, CO U NAS SŁYCHAĆ

KONTAKT
KONTAKT
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
wpisana jest do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000515227, BDO 000130841
NIP: 6792811070
REGON: 356857176
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Numer konta: PEKAO SA 88 1240 4432 1111 0000 4734 0143

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek - 6:00 - 20:00
Sobota - 6:00 - 14:00
Niedziela - nieczynne

Składanie zamówień:
Spedycja, zamówienia faksowe do godziny 16:00
Spedycja, zamówienia internetowe do godziny 16:00
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia faksowe do godziny 11:30
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia internetowe do godziny 12:00
Nasz transport, zamówienia faksowe do godziny 19:00
Nasz transport, zamówienia internetowe do godziny 20:00
W niedzielę nie dostarczamy paczek.

Telefony:
12 448 39 13 (dla komfortu rozmowy zalecamy korzystanie z tego numeru w jakości cyfrowej)
12 263 73 73; 12 263 70 70; 12 263 82 98; 12 263 82 99;

Adresy e-mail:
Kontakt – kontakt@ateneum.pl
Zamówienia – biuro@ateneum.pl
Spedycja - spedycja@ateneum.pl
Reklamacje - reklamacje@ateneum.pl
RODO - rodo@ateneum.pl
Zwroty - zwroty@ateneum.pl
Rozliczenia - rozliczenia@ateneum.pl
Marketing i PR – promocja@ateneum.pl
Serwis WWW, administracja – admin@ateneum.pl
Współpraca z dostawcami - wspolpraca@ateneum.pl
Dział Zakupu Książki – zakup@ateneum.pl
Dział Zakupu Zabawki – zabawki@ateneum.pl


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza hurtownia współpracuje tylko i wyłącznie z księgarniami oraz sklepami z zabawkami. Uwaga: Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.


Dział sprzedaży:

Agata Kucharska - Specjalista ds. sprzedaży
amroczka@ateneum.pl


Emilia Milczarek - Specjalista ds. sprzedaży
emilczarek@ateneum.pl


Dorota Wcisło - Specjalista ds. sprzedaży
dwcislo@ateneum.pl


Dorota Piskorska - Specjalista ds. sprzedaży
dpiskorska@ateneum.pl


Obsługa bibliotek i instytucji:

biblioteka@ateneum.pl

Dorota Jarząb - Kierownik działu, Segment rynku - biblioteki i instytucje
tel. kom. 570 444 379
jarzab@ateneum.pl

Anna Lis - specjalista ds. sprzedaży, Segment rynku - biblioteki i instytucje
tel. kom. 537 874 717
annalis@ateneum.pl


Marcin Ropka - Doradca ds. kluczowych Klientów, specjalista ds. gier
tel. kom. 796 157 307
mropka@ateneum.pl

Sprzedaży książek i artykułów papierniczych:

Jolanta Bafia
tel. kom. 530 444 432
jbafia@ateneum.pl
Województwa:
Podkarpackie,
Lubelskie,
Świętokrzyskie

Piotr Niebieszczański
tel. kom. 530 444 425
pn@ateneum.pl
Województwa:
Mazowieckie
(powiaty: m. Płock, płocki, płoński, nowodworski, warszawski zachodni, m. St. Warszawa, legionowski, wołomiński, węgrowski, sokołowski, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, ciechanowski, mławski, sierpecki, żuromiński, przasnyski, makowski, ostrołęcki),
Podlaskie,
Warmińsko-Mazurskie,
Pomorskie,
Kujawsko-Pomorskie

Renata Józefowicz
tel. kom. 531 032 935
rjozefowicz@ateneum.pl
Województwa:
Łódzkie,
Mazowieckie
(powiaty:gostyński, sochaczewski, żyrardowski, grodziski, pruszkowski, piaseczyński, otwocki, miński, m. Siedlce, siedlecki, łosicki, grójecki, garwoliński, białobrzeski, kozienicki, przysuski, szydłowiecki, m. Radom, radomski, zwoleński, lipski),
Wielkopolskie
(powiaty: kolski, m. Turek, turecki, m. Kalisz, kaliski, Wierzbinek, Sompolno, Kramnsk, Krzymów, Stare miasto, Rychwał, Grodziec, Rzgów, Lądek, Zagorów, Gołuchów),

Grzegorz Steininger
tel. kom. 504 090 106
gsteininger@ateneum.pl
Województwa:
Śląskie,
Opolskie,
(powiaty: kluczborski, oleski, krapkowicki, strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski, m. Opole, Turawa, Ozimek, Chrząstowice, Tarnów Opolski, Prószków)

Szymon Steckel
tel. kom. 537 772 717
ssteckel@ateneum.pl
Województwo małopolskie

Kamil Zalewski
tel. kom. 537 002 227
kzalewski@ateneum.pl
Województwa:
Dolnośląskie,
Lubuskie,
(powiaty: żarski, żagański, nowosolski, wschowski, zielonogórski, m. Zielona Góra)
Opolskie,
(powiaty: namysłowski, brzeski, nyski, prudnicki, głubczycki, opolski: Murów, Popielów, Dobrzeń Wlk., Lubiany, Dąbrowa, Niemodlin, Tułowice, Komprachcice)
Wielkopolskie
(powiaty: kępiński, ostrzeszowski, ostrowski, krotoszyński, pleszewski, jarociński, wrzesiński na południe od A2, średzki, śremski, gostyński, rawicki, leszczyński, kościański, grodziski, wolsztyński)

Dominik Roman
tel. kom. 530 444 457
droman@ateneum.pl
Województwa:
Zachodnio-Pomorskie,
Wielkopolskie
(powiaty: złotowski, pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, szmotulski, m. Poznań, poznański, gnieźnieński, słupecki, m. Konin, Golina, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Wilczyn, Skulski, Ślesin),
Lubuskie
(powiaty: Strzelecko-drezdenecki, m. Gorzów Wielkopolski, gorzowski, międzyrzecki, krośnieński, świebodziński, sulęciński, słubicki)

Marcin Frankowski
tel. kom. 533 953 010
mfrankowski@ateneum.pl
Województwa:
Pomorskie:
(powiaty : słupski, bytowski, człuchowski, lęborski, kartuski, kościerski, chojnicki, pucki, wejherowski, starogardzki, m. Gdańsk, gdański)
Kujawsko – Pomorskie:
(powiaty : nakielski, sępoleński, żniński, tucholski, bydgoski, inowrocławski, mogileński, świecki, chełmiński, toruński, aleksandrowski, włocławski)
Wielkopolskie:
(powiaty: złotowski, pilski, chodzieski, obornicki, poznański, średzki, wrzesiński, m. Słupca, słupecki m. Konin, koniński, kolski, m.Gniezno,gnieźnieński)
Zachodnio-Pomorskie:
(powiaty: sławieński, koszaliński, szczecinecki)
Łódzkie:
(powiat: kutnowski)

Dział Handlowy:

Dawid Kozek - Dyrektor ds. handlowych
dkozek@ateneum.pl

Barbara Kalarus - Starszy specjalista ds. handlowych
bkalarus@ateneum.pl

Martyna Bienias - Starszy specjalista ds. handlowych
mbienias@ateneum.pl


Dział Zakupu - Książki:

Natalia Kogut - Kierownik Działu Zakupów
nkogut@ateneum.pl


Bernadetta Kmieciak - Starszy specjalista ds. zakupów
bkmieciak@ateneum.pl

Wioletta Porębska - Starszy specjalista ds. zakupów
wporebska@ateneum.pl

Natalia Sikora - Specjalista ds. zakupów
nsikora@ateneum.pl

Angelika Bogusz - Specjalista ds. zakupów
abogusz@ateneum.pl

Daniel Dyduch - Specjalista ds. zakupów
ddyduch@ateneum.pl


Dział Zakupów - Gry, zabawki, artykuły szkolne i papiernicze:

Mariusz Czub - Dyrektor Działu Zakupów
mczub@ateneum.pl

Monika Oliwa - Starszy specjalista ds. zakupów
moliwa@ateneum.pl


Dział Zamówień Specjalnych:

specjalne@ateneum.pl


Biuro Obsługi Klienta:

Halina Opydo - Kierownik działu
hopydo@ateneum.pl


Dział Rozliczeń:

Mieczysława Madej - Rozliczenia z dostawcami
mmadej@ateneum.pl

Patrycja Sudoł - Rozliczenia z odbiorcami
psudol@ateneum.pl
tel. kom. 570 088 142

Joanna Kosek
jkosek@ateneum.pl
tel. kom. 690 969 698

Telefony stacjonarne:
12 263 73 73, 12 263 70 70, 12 263 82 98, 12 263 82 99



Dział Reklamacji i Zwrotów:

Dział pracuje w godzinach od 7:00 do 17:00

Waldemar Kamiński - Reklamacje do dostawców
wkaminski@ateneum.pl

Edyta Marchewka - Reklamacje do dostawców
emarchewka@ateneum.pl

Magdalena Drach - Reklamacje od klientów
mdrach@ateneum.pl

Reklamacje od klientów
reklamacje@ateneum.pl


Dział IT:

Konrad Imach - Kierownik Działu
kimach@ateneum.pl

Robert Urbański
rurbanski@ateneum.pl

Mateusz Jankowski
mjankowski@ateneum.pl

Maciej Woźniczka
mwozniczka@ateneum.pl


Dział marketingu i PR:

promocja@ateneum.pl

Monika Biedroń
mbiedron@ateneum.pl

Sławomir Żywczak
szywczak@ateneum.pl

Dariusz Żurek
dzurek@ateneum.pl


Magazyn:

Piotr Dąbkowski - Kierownik magazynu
pdabkowski@ateneum.pl

Marcin Stępień - Kierownik magazynu zmiana pierwsza
mstepien@ateneum.pl

Michał Filipowski - Kierownik magazynu zmiana druga
mfilipowski@ateneum.pl

Sławomir Filipowicz - Kierownik magazynu zmiana trzecia
sfilipowicz@ateneum.pl


Formularz www
Poprzez nasz formularz kontaktowy. Wystarczy kliknąć tutaj.


Wyświetl większą mapę

copyright Ateneum 2008-2020