Arszenik i stare obrazy

EAN:

9788366966079

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-07-14

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

197x135 mm

Strony:

304

Cena sugerowana brutto:

29.99zł

Stawka vat:

5%

Przypadek chodzi po ludziach, czyli komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Jacek Przypadek dobiega trzydziestki, codziennie rozmawia ze zdjęciem zaginionej dawno temu w Himalajach narzeczonej, od ośmiu lat przygotowuje się do startu w maratonie, nie ma konkretnych planów na życie i cieszy się z tego, że nie musi ich robić. Do czasu Pewnego dnia prosi go o pomoc ulubiona sąsiadka, pani Irmina Bamber, której skradziono obrazy. Po ich odzyskaniu bohaterowi udaje się również odszukać zaginioną kolekcję znaczków oraz udowodnić znanemu autorowi, że ukradł swoją najnowszą komedię niejakiemu Fredrze. Tak, nieco przypadkiem, zaczyna się detektywistyczna kariera Jacka Przypadka.
Nasz genialny detektyw łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House'a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.
Arszenik i stare obrazy otwiera cykl doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!


Inni klienci kupowali także
Samotna

Lisa Gardner

Oszustka

Janelle Brown

Nie wiesz nic

Marcel Moss

Instynkt mordercy

Rachel Caine

Katharsis

Jacek Ostrowski

Inne pozycje od Zakładka
Polecamy
Kolory. Już znam!

Magda Gargulakova

Nowa teoria czasu

Julian Barbour

Mistrz

Eleonora Szafran...

Zimny trop

Beata Dębska...

Dieta bulionowa

dr Kellyann Petrucci