Cykl z detektyw D.D. Warren T.7 Nie bój się

EAN:

9788382159356

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

480

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

Nie bój się to jedna z najbardziej znanych pozycji w dorobku Lisy Gardner. Te i inne utwory jej autorstwa możesz kupić na stronie księgarni Świata Książki.

D.D. Warren po raz kolejny na tropie zbrodni

Na mieszkańców Bostonu padł blady strach. Od pewnego czasu po mieście grasuje psychopatyczny seryjny morderca, który tuż obok ciał swoich ofiar zostawia swój osobliwy znak rozpoznawczy: czerwoną różę i butelkę szampana. D.D. Warren udaje się w miejsce, gdzie dokonano kolejnej ze zbrodni. Podczas oględzin ktoś nagle zrzuca ją ze schodów, w wyniku czego ambitna detektyw doznaje poważnych obrażeń i traci pamięć. Na domiar złego to właśnie najprawdopodobniej wtedy jako jedyna miała możliwość zobaczyć twarz mordercy. Mimo podjętych wysiłków przypomnienie sobie wydarzeń z tego feralnego dnia jest dla niej trudniejsze, niż początkowo można by było przypuszczać.

6 tygodni później ma miejsce następne brutalne zabójstwo. Śledztwo rusza pełną parą. Zagrożone są bowiem nie tylko okoliczne młode kobiety, ale też sama detektyw Warren, którą seryjny morderca wziął sobie za główny cel swojego planu Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Lisa Gardner trzyma w nas w niepewności do niemal ostatniej strony. Przekonaj się o tym i Ty i zanurz się w lekturze Nie bój się już teraz.