Cichy kochanek

EAN:

9788367338141

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

384

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Szczegóły

Tego, który sam się nie ratuje, nikt nie może uratować.

Jeśli chcesz poznać wszystkie odpowiedzi, naucz się nie wierzyć nikomu

Sensacyjna akcja, niesłabnące napięcie i zapierające dech w piersiach afrykańskie krajobrazy! Porywająca, pełna zagadek i niebezpiecznych przygód epicka powieść, w której przeszłość towarzyszy teraźniejszości niczym wierny cień.

Isabel, młoda Hiszpanka, zjawia się na przyjęciu w ambasadzie hiszpańskiej w Kenii. Wszyscy uważają, że jest fotografką, która przyjechała do Afryki, by fotografować dziką przyrodę. Ale jej aparat jest doskonałą przykrywką i przemyślanym kamuflażem dla poszukiwań, które w rzeczywistości prowadzi

Ezequiel, syn uwikłanego w nielegalny handel biznesmena, wpadł w szpony sekty i zerwał wszelkie kontakty z rodziną. Jego bliscy nie mogą się z tym pogodzić i postanawiają powierzyć Isabel niecodzienne zadanie odnalezienia mężczyzny i sprowadzenia go z powrotem do Hiszpanii. Dziewczyna podejmuje się tej trudnej misji, nie ma jednak pojęcia, jakie pułapki mogą czyhać na nią w dalekim, nieznanym kraju. Mimo wszystko, za wszelką cenę pragnie uratować Ezequiela, ponieważ doskonale wie, co to znaczy utracić bezpowrotnie kogoś bliskiego.

Jak zwykle w powieściach Snchez, nic nie jest takie, jakie się początkowo wydaje. Isabel, uwikłana w misterną sieć kłamstw i brudnych interesów, traci powoli zdolność odróżniania dobra od zła. Czy zdoła ocalić Ezequiela i siebie samą?

Opowieść o potrzebie miłości i sile manipulacji oraz o emocjonalnej władzy, jaką posiadamy nad sobą nawzajem poprzez więzi, które nas łączą.

Clara Snchez - autorka jedenastu powieści, ulubienica krytyków i czytelników, jedna z najlepiej sprzedających się autorek prozy obyczajowej w Hiszpanii i we Włoszech. Jej książki przetłumaczono na 20 języków, a sprzedaż w samych Włoszech (gdzie jest ulubioną hiszpańską pisarką) przekroczyła już 2 miliony egzemplarzy. Clara Snchez jest laureatką trzech najbardziej prestiżowych nagród literackich w Hiszpanii: Premio Alfaguara de Novela, Premio Nadal i Premio Planeta.

Porywająca opowieść o miłości, pamięci, tajemnicach, zdradach, winie, odkryciu, przebaczeniu, odwadze i nadziei.

Donna Moderna

Najbardziej lubiana hiszpańska pisarka w naszym kraju Clara Snchez zaskarbiła sobie serca włoskich czytelników!

Annarita Briganti, La Repubblica

Powieść, która urzeka subtelną narracją.

Corriere della Sera