Strefa marek
Zabawy logopedyczne. Leśne harce

EAN:

9788367816823

Producent:

Wymiary:

314x196 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2023-11-08

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Czas na logopedyczne harce dla przedszkolaków! Leśne zwierzątka zapraszają do wspólnych zabaw wspierających poprawną wymowę.

"Zabawy logopedyczne. Leśne harce" (3-7 lat) to zestaw 70 zabaw logopedycznych i ruchowych, które pomagają ćwiczyć język, buzię oraz całe ciało, a przy okazji dostarczają mnóstwo okazji do fantastycznej zabawy. Przedszkolaki będą robić to, co lubią najbardziej, czyli skakać, tańczyć, mlaskać, cmokać, stroić miny, sylabować, wymyślać wyrazy i wydawać śmieszne odgłosy.

Zabawy logopedyczne opracowane przez neurologopedę Urszulę Petrycką to świetny sposób na rozwijanie umiejętności poprawnej artykulacji głosek, a także kształtowanie umiejętności społecznych poprzez zachętę do współpracy i interakcji z innymi. Można bawić się również w pojedynkę, dzięki czemu przedszkolak skoncentruje się na rozwoju umiejętności logopedycznych i motorycznych, takich jak utrzymywanie równowagi, kontrola i planowanie ruchu. Dzięki "Leśnym harcom" ćwiczenia logopedyczne staną się nie tylko efektywne, lecz także wciągające.

Książeczka może stanowić uzupełnienie gry logopedycznej "Leśny bal". Karty z tej książeczki dołącza się do kart z gry "Leśny bal" lub używa ich samych, by urozmaicić rozgrywki.

Okiem eksperta:

Na kartach tej książeczki znajdziecie zabawy artykulacyjne i ruchowe, które rozśmieszą, zaskoczą oraz rozładują energię przedszkolaków. Wykorzystują one naturalny sposób uczenia się dzieci przez działanie i stanowią doskonałą profilaktykę logopedyczną. Polecam zabawy z leśnymi przyjaciółmi wszystkim przedszkolakom.

Ula Petrycka - neurologopedka, autorka bloga Kiedy do logopedy oraz kursu dla rodziców Rozgada się.

Rozwój

rozwój mowy, wyobraźnia przestrzenna, koncentracja, koordynacja oko-ręka

W serii

Gra logopedyczna. Leśny bal