Strefa marek
Lego JURASSIC WORLD 76964 Szkielety dinozaurów...

EAN:

5702017583181

Producent:

Grupa wiekowa:

9+

Ilość elementów:

577

Wymiary:

262x285 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2024-01-01

Kod dostawcy:

76964

Cena sugerowana brutto:

189.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

o Zestaw z dinozaurami -- pobudź pasję do przygód i dinozaurów u dzieci w wieku od dziewięciu lat dzięki zestawowi LEGO(R) Jurassic World Szkielety dinozaurów -- czaszka tyranozaura, który będzie niesamowitą ozdobą.
o ,,Skamieniała" figurka dinozaura dlachłopców i dziewczynek -- zestaw zawiera zabawkową czaszkę tyranozaura z kośćmi, ,,skamieniały" odcisk stopy i podstawkę do ich przechowywania, z tabliczką i ukrytym ,,bursztynem".
o Ruchoma czaszka -- dzięki szczękom, które można otwierać i zamykać, czaszkę można ustawiać na różne sposoby na podstawce lub przed nią, korzystając ze ,,skamieniałego" odcisku stopy.
o Zestaw LEGO(R) z dinozaurami -- dla dzieci, które kochają dinozaury, paleontologiczne przygody lub wcielanie się w bohaterów -- to wspaniały prezent na urodziny lub święta.
o Nowy sposób na budowanie -- aplikacja LEGO(R) Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie. Mogą w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D w trakcie budowania.
o Rozwija kreatywność -- zestawy LEGO(R) Jurassic World zostały stworzone, aby pobudzić w dzieciach miłość do zabawkowych dinozaurów, pomagając im rozwijać kreatywność i umiejętność opowiadania historii.