Strefa marek
Zmieniam się. Co się ze mną dzieje podczas..

EAN:

9788381325240

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-03-27

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

226x186 mm

Strony:

256

Cena sugerowana brutto:

59.90zł

Stawka vat:

5%

Ta fascynująca książka to klucz do zrozumienia niezwykłej podróży, jaką jest dojrzewanie psychoseksualne.

Przewodnik ten jest kompendium wiedzy na temat naszej anatomii, fizjologii dojrzewania, poszukiwania i rozwoju tożsamości seksualnej i płciowej. Otwarcie i kompleksowo podaje niezbędne informacje dotyczące budowania relacji, zdrowia, aktywności seksualnej, bezpiecznego korzystania z Internetu. Pomaga zrozumieć zmiany i zjawiska, z którymi dorastające dzieci często czują się osamotnione i zdezorientowane.

Przez całe życie, szczególnie jednak w okresie dojrzewania, nasze ciała i umysły przechodzą burzliwe zmiany, z czasem ewoluujesposób, w jaki postrzegamy siebie i relacje z innymi osobami, rozwija się emocjonalność i zainteresowania, kształtując indywidualną i niepowtarzalną tożsamość każdej osoby.

Książka stanowi również cenną pomoc dla rodziców i opiekunów, gdyż zachęca do otwartości i podejmowania wspierających rozmów o rozwoju psychoseksualnym, co pozwoli na wspólne odkrywanie i towarzyszenie zmianom, jakie zachodzą w życiu dzieci. To narzędzie, które pomaga tworzyć bezpieczną przestrzeń do komunikacji między pokoleniami i rozmów na tematy, które mogą wydawać się złożone czy delikatne.