Strefa marek
Napisz własną książkę detektywistyczną

EAN:

9788367533393

Wydawnictwo:

Klasa:

10+

Data premiery:

2024-03-20

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

206x149 mm

Strony:

150

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Napisanie własnej książki jest w zasięgu Twojej mocy! Poznaj narzędzie, które Ci w tym pomoże. Dzięki zawartym tutaj wskazówkom stworzysz własną opowieść detektywistyczną i zapiszesz ją od razu w... swojej książce. Zamieścisz na okładce jej tytuł i swoje imię i nazwisko jako autora/ki. Dasz do czytania znajomym! Postawisz ją na półce, by inspirowała Cię do opisywania kolejnych historii!

Pisanie własnej książki to fascynująca przygoda, która pomoże wypracować nowe nawyki sprzyjające lepszemu przyswajaniu wiedzy, otwartości na zmiany, uważności. A najważniejsze staniesz się autorem! Pisanie to świetna rozrywka, więc do dzieła!

Zabierz się do pisania swojej opowieści! Książka skierowana dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 10-15 lat (choć, ludzie piszący nieco starsi znajdą też dużo wskazówek dla siebie, a nauczyciele polskiego będą mieli super narzędzie do pracy na lekcjach).

Książka została zaprojektowana tak, by krok po kroku wyjaśnić zasady tworzenia opowieści detektywistycznej. W 33 ćwiczeniach Autor opracuje genialną strategię fabularną, wymyśli zagadkę, a także stworzy super charakternych pełnokrwistych bohaterów i... stworzy opowieść, która z pewnością zachwyci przyszłych czytelników.