Strefa marek
Wsiąść do Pociągu: Widmo REBEL

EAN:

0824968211359

Producent:

Grupa wiekowa:

6+

Wymiary:

282x283 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2022-10-14

Kod dostawcy:

LFCACC139

Cena sugerowana brutto:

159.95zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Cukierek albo psikus!

Witaj w Koszmarkowie - miejscu pełnym strasznych sekretów! Sprawdź, co kryje się w zakurzonych zakamarkach posiadłości na wzgórzu, wybierz się na spacer po przerażającym bagnie, a jeśli masz dość odwagi, sprawdź, czy w ukrytej jaskini naprawdę mieszka wiedźma!

Wsiąść do Pociągu Widmo to łatwa do nauczenia i szybka odsłona popularnej serii gier rodzinnych, doskonała, żeby wprowadzić do niej młodszych graczy. Podczas zabawy dzieci i rodzice będą zbierali specjalne, kolorowe karty platform, które pozwolą im zajmować kolejne odcinki na mapie Koszmarkowa.

Na czym to polega?

 1. Na samym początku gry wszyscy uczestnicy otrzymują po 2 karty biletów. To nasze cele - wskazują miejsca na mapie Koszmarkowa, które będziemy chcieli ze sobą połączyć.
 2. Aby utworzyć połączenie, musimy zagrać zestaw kart platform, który kolorem i liczbą będzie odpowiadał odcinkowi, który chcemy zająć.
 3. W swojej turze możemy zrobić jedną z dwóch rzeczy: dobrać karty lub utworzyć połączenie.
 4. Gdy uda nam się zrealizować cel z karty biletu, odkładamy ją i dobieramy kolejną.
 5. Gra kończy się w momencie, gdy któryś z graczy zrealizuje szósty bilet - to ona zostaje zwycięzcą!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • W odniesieniu do klasycznych wersji Wsiąść do Pociągu, ta jest dostosowana do potrzeb młodszych graczy: odcinki na planszy są krótsze, wagoniki większe, a poszczególne miejsca na mapie i na kartach biletów reprezentują nie tylko nazwy, ale też obrazki, dzięki czemu dziecko nie musi umieć czytać, by samodzielnie grać.
 • Uproszczone zostały też niektóre zasady, np. karty platform dobieramy wyłącznie w ciemno, co zmniejsza przewagę dorosłych w budowaniu strategii. Dodatkowo bilety nie mają wartości punktowej, a gra jest wyścigiem o to, kto pierwszy zrealizuje 6 tras.
 • Wsiąść do Pociągu Widmo to pełnoprawna, alternatywna gra podstawowa o własnym klimacie. Gracze odwiedzają Koszmarkowo, gdzie witają ich uroczo straszne grafiki oraz specjalne, nawiedzone wagoniki!

Zawartość:

 • mapa Koszmarkowa,
 • 80 nawiedzonych wagoników,
 • 72 karty platform,
 • 33 karty biletów,
 • 4 karty biletów specjalnych,
 • instrukcja.