Bonny raczkująca z aplikacją

EAN:

4006592025182

Producent:

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

37x34x23 cm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

105143250

Cena sugerowana brutto:

273.95zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Raczkująca lalka Bonny została stworzona przez cieszącą się dużą popularnością i docenianą za jakość produktów firmę Simba. Zestaw ten pochodzi z serii zabawek Bouncin' Babies, w której znajdują się lalki wyposażone w fanatyczne funkcje.

W zestawie znajduje się urocza lalka Bonny ze śmieszną minką, która rozbawi każdego malucha. Lalka posiada gumową głowę, włosy, rączki i nóżki oraz plastikowe ciałko i oczy. Bony ma ruchomą głowę, ręce i nóżki, a ubrana jest w pasiasty kombinezon z różowymi rękawkami (kombinezon można zdjąć z lalki). Lalka potrafi sama raczkować w dowolnym kierunku, kiedy się ją przestraszy, cofnie się, a kiedy się ją zawoła, będzie podążać za głosem. Lalkę można także posadzić oraz została ona wyposażona w efekty dźwiękowe - gaworzenie.

Dodatkowo na telefon można pobrać darmową aplikację "Come to Mummy" w sklepie Google Play oraz App Store. Aplikacja pozwala lalce rozpoznawać zdjęcia, których się boi, i takie, który są dla niej przyjemne. W zależności od zdjęcia - lalka będzie albo do niego podchodzić, albo się cofać.

Ta urocza lalka z pewnością zachwyci każde dziecko. Dzięki efektom ruchowym i dźwiękowym, zapewni ona maluchom długie godziny fantastycznej zabawy.

  • w zestawie znajduje się raczkująca lalka
  • lalka wyposażona w efekty dźwiękowe - gaworzenie
  • zabawka wymaga użycia 4 baterii LR6 / AA (brak w zestawie)
  • wymiary lalki: około 33 cm długości x 23 cm wysokości x 15 cm szerokości
  • wymiary opakowania: 37 x 34 x 19 cm
  • zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia
  • kod producenta: 10 514 3250